“VANDALLAR”A KARŞI “ORTAK HAREKET” ESASTIR..!

BAŞKAN ÖZLÜ'DEN “VANDALLARLA ELBİRLİĞİ İLE MÜCADELE" AÇIKLAMASI GELDİ: "MÜCADELE İLBİRLİĞİ İLE OLUR"

“VANDALLAR”A KARŞI “ORTAK HAREKET” ESASTIR..!
14.06.2023 - 11:01
Güncelleme 14.06.2023 - 11:04
189

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN VANDALLARA KARŞI MÜCADELE ÇAĞRISI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehre kazandırılan eserlere bazı kendinizi bilmezlerin zarar vermesiyle ilgili yaptığı değerlendirmede Düzcelilere seslendi.

“Düzceli hemşerilerimizin dikkatli olmalarını, böyle bir şey görmeleri halinde derhal bize haber vermelerini istiyoruz” diyen Belediye Başkanı Özlü: “Bizim kamera sistemlerimiz var ama bunu el birliği ile engellemezsek bunlarla başa çıkmamız zor” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehrin çeşitli bölgelerinde Düzcelilere hizmet vermek için yapılan, yapımı devam eden projelere kendini bilmez kişi ve kişilerin zarar verdiğini üzülerek takip ettiklerini söyledi.
Düzce Belediyesi olarak Düzce’nin birçok bölgesine eserler kazandırdıklarını dile getiren Başkan Özlü, “Parklar yapıyoruz, pazaryeri yapıyoruz. Ancak görüyoruz ki bazı vatandaşlarımız parklarımızdaki bankları kırıyorlar. Bazı vatandaşlarımız bazı Düzceli kardeşlerimiz elektrik panolarını kırıyorlar. Bunlara müsaade edilmemesini istiyoruz. Düzceli hemşerilerimizin dikkatli olmalarını, böyle bir şey görmeleri halinde derhal bize haber vermelerini istiyoruz. Bizim kamera sistemlerimiz var ama bunu el birliği ile engellemezsek bunlarla başa çıkmamız zor. Düzceli kardeşlerimizden ricam bu tür eylemlere, bu tip kırmalara, bozmalara müsaade etmemeleridir” şeklinde konuştu.Hatırlanacağı üzere birkaç gün içerisinde Düzce’nin en büyük parkı olarak hizmete açılmasına sayılı süre kalan 23 Nisan parkında bulunan banklar ve çöp kutuları ile Aziziye Mahallesinde yükselen Düzce Merkez Pazaryerinde bulunan elektrik panolarına vandallar tarafından zarar verilmişti.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar