DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. NEDİM SÖZBİR: “BASINLA DAYANIŞMAMIZ DEVAM EDECEK”

DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİ ’NDEN, YENİ REKTÖR PROF. DR. SÖZBİR’İ “DESTEK SÖZÜ”

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. NEDİM SÖZBİR: “BASINLA DAYANIŞMAMIZ DEVAM EDECEK”
18.10.2022 - 14:08
Kaynak: (Objektif Ajans)
592

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Düzce Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Nedim Sözbir’i makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulunuldu.

Rektör Prof. Dr. Sözbir, Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Başkan Yard. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Erol Tayhan ve yönetim kurulu üyelerine ziyaret için teşekkür ederek “Basın Vakfı ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti ile dayanışmamız devam edecek, bundan kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Gazeteciler Cemiyetleri BASIN VAKFI Genel Başkan Yardımcısı, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Genel Sekreter Cihat Tutkun ve Başkan Yardımcısı Nevzat Keleş’le birlikte geçtiğimiz günlerde Düzce Üniversitesi Rektörü olarak görevine başlayan Prof. Dr. Nedim Sözbir’i makamında ziyaret ederek “başarılar” diledi.

TAYHAN: “BASIN VAKFI OLARAK DA YININIZDAYIZ”

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tayhan, Düzce Gazeteciler Cemiyeti olarak Düzce Üniversitesi’nin kuruluşundan bugüne kadar hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan yapılan çalışmaları ve gelişmeleri haber formatında en iyi şekilde değerlendirerek yerel ve yaygın medyada hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan mesleki duyarlılık içinde kamuoyu oluşmasına katkı sunduklarını ve bunu bir mesleki sorumluluk içinde görev telakki ederek hizmet verdiklerini belirterek “Dün olduğu gibi bugün de bundan sonra da gelecekte Düzce’nin bir değeri olan Düzce Üniversitesi’nin her an yanında olacağız. Yeni dönemde üstlendiğimiz yeni görev gereği Basın Vakfı olarak da bilim yuvası Düzce Üniversitemizin artıları ile farkını en iyi şekilde yaygın medyada yaşanan boşluğu en iyi şekilde doldurmaya ve değerlendirmeye çalışacağız. Rektör olarak üstlendiğiniz sorumlulukta, ‘Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı’ ve ‘Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ olarak her an yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim. Yeni göreviniz hayırlı olsun, başarınız daim olsun” dedi.

Düzce Üniversitesi’nin yeni rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’de gösterilen hassasiyete teşekkür ederek “Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı olarak yaygın medyada; Düzce Gazeteciler Cemiyeti olarak da yerel medyada mesleki anlamda gösterdiğiniz incelik ve desteğe teşekkür ediyorum. Gazetecilerin desteği bizim moral kaynağımız olacaktır. Gazeteciler Cemiyeti ve Basın Vakfı olarak sizlerin desteği Düzce Üniversitesi olarak bizim için moral ve motivasyon kaynağı olacaktır. Bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Cemiyet Başkanı ve Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı olarak şahsınızda gösterdiğiniz hassasiyete teşekkür ediyorum. Sizlere ve meslek örgütlerinize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Görüşmede Düzce Üniversitesi İletişim ve Tanıtım Koordinatörü Öğr. Görevlisi Duygu Özdemir Cömert’de hazır bulundu .

   


Editör: E. TAYHAN