DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. SÖZBİR OXİJEN MEDYADA

REKTÖR SÖZBİR: “BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.  SÖZBİR OXİJEN MEDYADA
13.10.2022 - 17:27
(Objektif Ajans)
377

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nedim Sözbir, iadei ziyaret için geldiği Oxijen Medya’da net konuştu. Düzce Üniversitesi bugüne kadar iyi yerlere gelmiş diyen Prof.Dr. Sözbir “Önceki rektör arkadaşlarımız çok iyi işler yapmış. Bizde üniversiteyi daha ileriye taşıyacağız” derken, şu anda analiz etme aşamasında olduklarını söyledi.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nedim Sözbir, Rektör Danışmanı Doç.Dr. Cengiz Tuncer ile birlikte Oxijen Medyaya iadei ziyarette bulundu. Ziyarette Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve Oxijen Medya çalışanları da hazır bulundu.  

"ANALİZ ETME AŞAMASINDAYIZ"

Sohbet havasında geçen ziyarette, özellikle üniversitenin yapılanması konusuna değinen Prof.Dr. Sözbir “Düzce Üniversitesi, Düzce’nin önemli markalarından birisi haline gelmiş. Bizden önceki rektör arkadaşlarımızın emeği büyük. Çok iyi işler yapmışlar. Bizim görevimiz ise Düzce Üniversitesi’ni daha iyi yerlere taşıyarak, Düzce ile Düzce Üniversitesi’nin entegrasyonunu sağlamak. Bu yüzden hem şahsi hem akademik hem de idari ekibimizle ciddi çalışmalara imza atacağız. Şu anda analiz etme aşamasındayız. Bu kapsamda hem Düzcelilerin hem Düzce basınının da desteğine ihtiyacımız var. Bu makamlar gelip, geçen makamlar. Biz arkamızda başarı ve iyi hatıralar ile Türkiye’de en iyi şekilde anılan bir üniversite bırakmak istiyoruz” dedi.

"ACİL SERVİSTE CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ"

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi konusunda da bilgiler veren Rektör Sözbir “Belli konularda eksiklikler tespit ettik. Özellikle acil servis anlamında ciddi değişiklikler yapacağız. Vatandaşlar hastaneye geldiklerine kendilerini özel bir hastaneye gelmiş gibi hissedecekler. Bu anlamda ilerleyen dönemde yapacağımız çalışmalar oldukça verimli olacak” şeklinde konuştu.

 


Editör: E. TAYHAN