DÜZCE ÜNİVERSİTESİ'NDEN "İFTAR...!"

İftar programına; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, il ve ilçe protokol üyeleri, Üniversite Yönetimi ve mensupları hazır bulundu.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ'NDEN "İFTAR...!"
30.03.2023 - 14:16
Güncelleme 30.03.2023 - 16:02
314

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programı, Düzce Üniversitesi mensupları ve paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirildi.



İftar programına; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, il ve ilçe protokol üyeleri, Üniversite Yönetimi ve mensupları katıldı.



Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğr. Gör. Fatih Ateş’in okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programında konuşan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, katılım sağlayan herkese teşekkür ederek Ramazan ayının hayırlı ve bereketli olmasını temennisinde bulundu.

 Düzce İl Müftüsü Osman Aydın’ın gerçekleştirdiği dua ile sona eren İftar programı, rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan mübarek Ramazan ayında, Düzce Üniversitesi mensupları ve paydaşları arasındaki birlik ve beraberlik ruhunun daha da güçlenmesine, samimi duyguların paylaşılmasına, manevi değerlerin ve dayanışma kültürünün yaygınlaşmasına da vesile olmuş oldu.



Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar