BELGESELDE DÜZCELİ "SEZGİN TÜRK” FARKI

Düzce Belediyesi’nin katklılarıyla “Prusias ad Hypium Bugüne Bakıyor” adlı belgesel gösterimi büyük ilgi gördü.

BELGESELDE DÜZCELİ "SEZGİN TÜRK” FARKI
22.12.2023 - 20:45
Güncelleme 23.12.2023 - 10:03
Kaynak: Objektif Ajans
386
1

 

Düzce Belediyesi’nin katklılarıyla “Prusias ad Hypium Bugüne Bakıyor” adlı belgesel gösterimi ve Düzce'nin yetiştirdiği değerli yönetmen Sezgin Türkün söyleşisi Düzce Üniversitesi’nde büyük ilgiyle karşılandı.

(Düzce'nin yetiştirdiği ünlü yönetmen Sezgin Türk program sonrası Gazetemiz Objektif'in KöşeYazarı Nejat Özsoy ve Konuralp'li Konuralp aşığı İmran Aktepe ile birlikte.Foto-Arşiv: Objektif Ajans) 

Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonu nda gerçekleştirilen belgesel sunumu ve söyleşisi öğrenciler ve özellikle Konuralp’teki tarihi ve turistik eserler konusunda duyarlı öğrenci ve konuklar başta olmak üzere Konuralp ve Düzce’nin bir çok ilçesinden program için gelen vatandaşlar arasında büyük ilgi uyandırdı.

Belgeseli izlerken ve söyleşiyi takip ederken büyük keyif aldıklarını ifade eden izleyiciler “kıssadan hisse çıkardık, Sezgin Hanım ‘a ve emeği geçen Düzce Belediyesi ve Düzce Üniversitesi’ne gönül dolusu sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Belgeseli izlemek çok keyif vericiydi. En azından tarihin derinliklerindeki Konuralp’i çok daha iyi tanıma ve çok daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Konuralp’e olan özlemimiz bir nebze de olsa gidermiş olmanın mutluluğunu yaşadık” diyerek sevinçlerini paylaştılar.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar