SAĞLIKÇILAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Koronavirüsle ön cephede mücadele eden Düzce Üniversitesi Hastanesi personeli, zorlu geçen üç yılın ardından iftar yemeğinde Ramazan ayının bereketini ve huzurunu paylaştı. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen iftar yemeğinde; personel ve yakınları Ramazan ayının manevi ruhunu birlikte yaşadılar.

SAĞLIKÇILAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
27.04.2022 - 14:26
Kaynak: Haber Merkezi
358

Hastane yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeğine Düzce ÜniversiteSİ Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan ÇakarRektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İdris Şahin, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü,  Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Bora Büken, Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, Prof. Dr. Ali Nihat Annakkaya, Doç. Dr. Zekeriya Okan Karaduman, Dr. Öğretim Üyesi Kürşad Öneç, Hastane Başmüdürü Fatma Şahin, Hastane Müdür ve Müdür Yardımcıları,  akademik ve idari personeller ile aileleri katıldı.

 

MASALARI TEK TEK GEZDİ

Rektör Çakar, iftar öncesi Hastane Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay ile birlikte personelin bulunduğu masaları gezerek sohbet etti.  Düzce Üniversitesi Başhekimliği tarafından verilen iftar yemeği, çalışanların birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesine ve güçlendirilmesine vesile oldu. Akşam ezanın okunması ile birlikte Hastane mensupları ve davetli misafirler birlikte oruçlarını açtılar.

 

Birlik beraberlik içerisinde olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Demircan Çakar, Ramazan ayının herkes için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

 

Salgın nedeniyle zorlu geçen üç yılın ardından Ramazan Ayı’nın manevi havasını birlikte yaşamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Hastane Başhekimi Prof.Dr. Balbay ise, iftar organizasyonunun düzenlenmesinde emeği geçen başta Rektör Çakar olmak üzere tüm idarecilere teşekkür etti.

 


Editör: E. TAYHAN