EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ PLANLADILAR

İl Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç ilçe milli eğitim müdürleri ile "Eğitim Öğretim Planlama İzleme ve Değerlendirme" toplantısı yaptı.

EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ PLANLADILAR
21.04.2022 - 09:38
Haber Merkezi
481

İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Düzce Avni Akyol Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda "Eğitim Öğretim Planlama İzleme ve Değerlendirme" toplantısı yapıldı. Toplantıda; "Temel Eğitimde 10.000 Okul" çalışmaları, "1.000 Çevre Dostu Okul" projesi ile ilgili çalışmalar, proje faaliyetleri, destekleme yetiştirme kursları ve Bakanlığın düzenlediği etkinlikler, okul-kurum ödenek ve harcama işlemleri, Hayat Boyu Öğrenme kapsamında açılan kurslar, Bakanlık tarafından yapılan sınavlar ve yardımcı kaynak kullanımı, MTSK sınav uygulamaları, Mesleki Eğitim Merkezleri Programı, mesleki eğitim tanıtımı ve yönlendirme faaliyetleri, yapım, onarım ve güçlendirme iş ve işlemleri görüşüldü. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar