EN ÇEVRECİ ÖĞRETMEN DÜZCE'DEN

Düzce Kaptan Altay Altuğ Kızılay Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi, FEE Öğretmen Ödülü'nü kazandı.

EN ÇEVRECİ ÖĞRETMEN DÜZCE'DEN
5.07.2023 - 12:40
Güncelleme 5.07.2023 - 12:41
567
1

Düzce Kaptan Altay Altuğ Kızılay Anaokulu Müdürü Nuray Eran Türedi, FEE Öğretmen Ödülü'nü kazandı. 10 farklı ülkeden 17 öğretmenden biri olan Nuray Eran Türedi Uluslararası Çevre Ödülüne layık görüldü.

FEE (Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı) Öğretmenler Ödülü; Eko-Okullar, Okullarda Orman (LEAF) veya Çevrenin Genç Sözcüleri (YRE) programlarında beş veya daha fazla yıl görev yapan ve kurumlarına katkı sağlayan öğretmenleri öne çıkaran bir ödül olarak biliniyor.

Öğretmenlerin, Yeşil bayrak, LEAF Ödülü veya ulusal bir YRE yarışması için bir finalist olmaları gerekiyor. Seçilen öğretmenler, çevre eğitiminde mükemmelliği, gençlere ve gezegene bağlılığı temsil ediyor.

FEE ve FEE programlarını yürüten TÜRÇEV, okulunda sürdürülebilir kalkınma için eğitimi teşvik eden ve uygulayan Nuray Eran Türedi’yi küresel alanda ödüle layık gördü.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Serap
    Serap
    6.07.2023 00:05

    Tebrik ediyorum sizi Hocam .Enerjinize nazar değmesin.

Resmi İlanlar