IŞIK İLKOKULU MÜDÜRÜ SAİT GÜMÜŞ EMEKLİ OLDU

GÜMÜŞ, açıklamasında: “39 yıl önce başladığım bu kutsal mesleği bu gün emekli olarak bizden sonraki öğretmenlere devretmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

IŞIK İLKOKULU MÜDÜRÜ SAİT GÜMÜŞ EMEKLİ OLDU
25.07.2023 - 16:52
Güncelleme 26.07.2023 - 13:03
910
2

Düzce merkez Işık İlkokulu’nun çalışkan ve fedakar Müdürü Sait Gümüş emekli olma kararı aldı. Gümüş,  emekli olma kararını bugün sosyal medyada paylaştığı bir notla kamuoyuna duyurdu.Sait Gümüş'ün aldığı bu ani emekli olma kararı okul müdürleri, öğretmen camiası ve öğrencileri tarafından üzüntüyle karşılandı. Milli Eğitim camiasında  sevilip sayılan 39 yıllık öğretmen Sait Gümüş'ün gerekçe göstermeden emekli olma kararının altında ne gibi sebeplerin yattığı bilinmiyor.

Öte yandan edinilen bilgilere göre Sait Gümüş'ün emekli olma kararını tek yanlı almış olduğu bir kararın getirdiği sonuç olduğu öğrenilirken; hiçbir kişi veya zümreyle ilgisi ve ilişkisi olmadığı, Milli eğitim camiasına olan sevgi ve saygısının emekli olduktan sonra da devam edeceği öğrenildi. 

Işık İlkokulu Müdürü Sait Gümüş sosyal medya paylaşımında "bugün itibari ile emekli olduğunu" şu sözlerle açıkladı: ”Her doğan güneşin bir batışı vardır, tıpkı insan hayatı gibi. Hiç silinmeyecek anılar, hayaller bırakarak, sevdalar taşıyarak.39 yıl önce başladığım bu kutsal mesleği bu gün emekli olarak bizden sonraki öğretmenlere devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. İnanıyorum ki bu meslekten bir Sait GÜMÜŞ ayrılır, binlerce Sait GÜMÜŞ'e bayrağı devreder.”

Objektif ailesi olarak 39 yıllık meslek hayatını bugün emekli olarak noktalayan Işık İlkokulu’nun başarılı müdürü Sait Gümüş’e bundan sonraki hayatında başarılar diliyor; sağlıklı ve huzur dolu daha nice yıllar diliyoruz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Sadettin
  Sadettin
  26.07.2023 23:03

  Emekliliğiniz hayırlı olsun. Buna ulaşmak ta nasip işi...Hayırlı olsun...

 • Düzceli
  Düzceli
  25.07.2023 16:59

  Aaa şaşırdım doğru mu sahiden bu haber..?Üzüldüm doğrusu..Ama karar kendisinin saygı duyuyorum hayırlı olsun.

Resmi İlanlar