MAŞALLAH ...

LGS'DE 500 TAM PUAN ALAN 5 ÖĞRENCİ DÜZCE’NİN GURURU

MAŞALLAH ...
27.07.2023 - 12:22
Güncelleme 27.07.2023 - 12:25
659
1

562 LGS Şampiyonunun 5'i Düzce'den

4 Haziran'da gerçekleştirilen "Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav" LGS sonuçları açıklandı. 

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav sonuçlarına göre, İlimizde 5 öğrencimiz tüm soruları doğru yanıtladı ve 500 tam puan aldı.

Türkiye'de sadece 562 öğrencinin tüm sorulara doğru cevap vererek, 500 tam puan aldığı Liselere Geçiş Sınavında (LGS); İlimiz okullarından mezun olan 5 öğrencimizin de yer alması, İlimize büyük bir gurur yaşattı.

Sınavda sorulan Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi ve Yabancı Dil sorularının hepsini doğru cevaplayarak büyük bir başarıya imza atan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin sınava hazırlık sürecindeki desteklerinden dolayı okul yöneticilerimize, danışman öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin kıymetli ailelerine teşekkür ediyoruz.

500 Tam Puan Alan Şampiyon Öğrencilerimiz

 • Zehra KILIÇ -Merkez Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu
 • Zeynep BAŞÇINAR - Bilgi Ortaokulu
 • Abolfazl İsmaili -Merkez İsmetpaşa Ortaokulu
 • Hasret ÇETİNKAYA -Çilimli İbrahim Hoşver Ortaokulu
 • Uygar ÖZTÜRK Merkez - TED Düzce Koleji Ortaokulu

 

)

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

 • Semra Karlı
  Semra Karlı
  4.08.2023 11:28

  Tebrikler teşekkürler çocuklar

Resmi İlanlar