KAYNAŞLI MYO MÜDÜRÜ ŞAFAK' A TEBRİK YAĞIYOR

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü’ne atanan İlyas Temel Şafak, yeni görevine başladı. Düzce Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu MYO’nun yeni Müdürü İlyas Temel Şafak’ı yeni yerinde ziyaret ederek başarılar diledi.

KAYNAŞLI MYO  MÜDÜRÜ ŞAFAK' A  TEBRİK YAĞIYOR
30.11.2023 - 22:05
Güncelleme 30.11.2023 - 22:38
628
1

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksek Okulu (MYO) Müdürlüğü’ne atanan İlyas Temel Şafak, göreve başladığı ilk günlerden bu yana yoğun ziyaretçi akımına uğruyor. “Düzce Turizm Tanıtma Derneği” de bunların başını çekiyor. Yusuf Taşhan başkanlığındaki Düzce Turizm Tanıtma Derneği de Kaynaşlı MYO Müdürü İlyas Temel Şafak’ı makamında ziyaret ederek “başarı” dileklerinde bulundu.  

Düzce Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu Üyelerine okul hakkında bilgiler veren İlyas Temel Şafak, kuruluş aşamasında görev aldığı Kaynaşlı MYO’ya müdür olarak atanmış olmanın onuru ve gururu içinde çalışmalara aralıksız devam ederek, okulumuzun önce Düzce Üniversitemizin parlayan yıldızı haline getirmeye azmettiklerini belirterek “El Sanatları, Yönetim ve Organizasyon, Dış Ticaret, Mimarlık ve Şehir Planlama, Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri, Çevre Koruma Teknolojileri ile Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanlıklarından oluşan okulumuzu öğrencilerimizin öğrenim gördükleri esnada mutlu ve müreffeh; mezun olduktan sonra da adını gururla taşıyacakları ve anacıkları özellikte bir okul ihya etme azmi ve kararlılığı içindeyiz” dedi.

 

Düzce Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu; Başkan Yusuf Taşhan, Başk. Yard. Konuralp eski Belediye Başkanı (Eski İGM Başkanı) Yusuf Ercan, Genel Sekreter (Düzce Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Düzce Temsilcisi, Gazeteciler Cemiyetleri BASIN VAKFI Genel Başk. Yard. Erol Tayhan, Dernek Üyesi Düzce Belediye Meclis Üyesi, Düzce Gönüllüleri Platformu Başk. Erkan Dinçer, Dernek Üyesi Gayri Menkul Danışm. Ömer Faruk Toğrul ile birlikte geldikleri Kaynaşlı MYO’nun yeni Müdürü İlyas Temel Şafak’a “hayırlı olsun” temennisinde bulunarak “Düzce Turizm Tanıtma Derneği olarak sizin her zaman yanınızdayız, bize düşen her türlü göreve her an hazır ve nazır olduğumuzu bilmenizi isteriz; okula, üniversiteye ve kente, bilim dünyasına ve ülkemize değer katacağınızdan eminiz, yeni göreviniz hayırlı olsun; muvaffakiyetler diliyoruz” denildi.

Düzce Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinin Kaynaşlı MYO’yu ziyaretleri; Okul Müdürü İlyas Temel Şafak’ın konuklara okulun bölümlerini gezdirmesiyle son buldu.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar