BOLU ESKİ MİLLETVEKİLİ HARUN AYTAÇ, DÜZCE’DE...

EHAD GENEL BAŞKANI DÜZCE İHL ESKİ ÖĞRETMENİ, MSP’NİN İLK BOLU MİLLETVEKİLİ HARUN AYTAÇ DÜZCE’DE ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNDU. ESKİ ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN KARŞILANAN AYTAÇ, ÖĞRENCİLERİYLE ESKİ GÜNLERİ YAD ETTİ. UZUN ZAMANDIR GELMEDİĞİ DÜZCE’NİN İL OLMASIYLA BİRLİKTE BÜYÜK GELİŞME KAYDETTİĞİNİ DİLE GETİRDİ.

BOLU ESKİ MİLLETVEKİLİ HARUN AYTAÇ, DÜZCE’DE...
29.01.2024 - 17:29
Güncelleme 29.01.2024 - 18:13
Kaynak: Özel Haber
310

TBMM’nin 15. Dönem Milli Selamet Partisi’nin (MSP) ilk Bolu Milletvekili, Düzce İmam Hatip Lisesi (İHL)’nin emektar öğretmenlerinden, Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) Genel Başkanı Harun AYTAÇ, Eski Düzce Akıncılar Derneği Başkanı Niyazi Davran ve eşinin vefatı için düzenlenen programda Düzce Merkez Cedidiye Camii'nde kürsüde camii cemaatına hitap etti.

Düzce İmam Hatip lisesi eski mezunları tarafından organizasyonda Kuran’ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okunmasının ardından yemek cami önünde cami cemaatına ve halka yemek ikramında bulunuldu.

Düzce İHL’nin eski mezunları tarafından düzenlenen programa MSP Bolu eski Milletvekili EHAD Genel Başkanı Harun Aytaç, RP Bolu eski Milletvekili Mustafa Yünlüoğlu, Önceki dönem Düzce Belediye Başkanı Ruhi Kurnaz, Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz, Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri eski Genel Müdürü Ergün Yücel, Kdz. Ereğli Demir Çelik Fabrikası eski Muhasebe ve İnsan Kaynakları Müdürü Fevzi Şen (Koçero), Düzce eski Belediye Başkan Yardımcılarından Mithat Çelebi, Anavatan Partisi Bolu eski İl Başkanı Zekeriya Korkmaz (Beşyüz), Düzce İHL emekli öğretmeni Üzeyir Veli, Arif Ak  başta olmak üzere çok sayıda eski adıyla Düzce İmam Hatip Okulu (İHO) yeni adıyla İmam Hatip Lisesi Mezunları iştirak ederek Niyazi Davran adına düzenlenen programda hazır bulundular.

Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) Genel Başkanı, Düzce İmam Hatip Lisesi’nin eski meslek dersi öğretmenlerinden Bolu eski Milletvekili Harun Aytaç (87), program sonunda eski öğrencileriyle hasret gidererek; Düzce’de olmaktan ve eski öğrencileriyle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek:“Eski öğrencilerimle birlikte olmaktan, onları uzun bir aranın ardından görmekten büyük mutluluk duydum, büyük haz duydum.. Düzce’nin il olmasının ardından kentte meydana gelen gelişmeye de tanıklık etmiş oldum. Benim bıraktığım Düzce bugün büyümüş ve bir hayli mesafe almış, gelişmiş. Kaybettiğimiz Niyazi Davran gibi öğrencilerimizi de bu vesile ile rahmetle anıyorum” dedi.

Program dua getirilmesinin ardından konuklara ikramla son buldu.  

Program sonrası camii dışında da Harun Aytaç Hoca'nın etrafını eski öğrencileri çevreleyerek bir sevgi ve dayanışma bir vefa örneği ortaya koydular. İşte Objektif'e yansıya karelerden seçmeler:(Foto-Arşiv:Objektif Ajans-Objektif Gazetesi-Erol Tayhan-İsim verilmeden iktibas edilemez)

 

      


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar