GURURUMUZ...

Düzce BİLSEM Olimpiyat Takım Kaptanı Altın Madalyalı İREM GÜLCE YAZGAN gurur kaynağımız.

GURURUMUZ...
14.02.2024 - 12:27
Güncelleme 14.02.2024 - 13:09
Kaynak: Objektif Ajans
483

 

TÜBİTAK tarafından düzenlenen Bilim Olimpiyatları Matematik kategorisinde geçtiğimiz ay altın madalya alarak Ülkemizi Uluslararası Arena'da Matematik Olimpiyatları'nda temsil edecek takım belirleme kampına davet edilen Düzce BİLSEM Olimpiyat Takım Kaptanı Altın Madalyalı öğrenci İrem Gülce YAZGAN, 6 kişilik olimpiyat milli takımına seçilerek Ülkemizi Uluslararası Olimpiyatlarda temsil edecek takımda yerini aldı.

İrem Gülce Yazgan’ın bu gurur veren sonucu Düzce için de Türkiye için de bir gurur tablosu olarak tarihteki yerini almış oldu.

 İrem Gülce Yazgan, önümüzdeki günlerde Matematik Olimpiyatları Balkan Şampiyonası'nda milli takımımızı temsilen yeni bir başarı elde etmek için mücadele edecek.

 Objektif Ailesi olarak 3 yıldır süren Bilim Olimpiyatları çalışmaları sonucunda Düzce’yi ve Düzce BİLSEM' i bu denli bir başarıyla gururlandıran BİLSEM’Lİ öğrenci ve ailesini, Takım Koçu Matematik Öğretmeni Hasan ŞAHİN'i tebrik ediyor, Balkan ve Dünya Olimpiyatları'nda başarılar diliyoruz. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar