DÜZCE “YERİNDE SAYIYOR…!”

DÜZCE 49.SIRADA; BOLU 23.SIRADA

DÜZCE “YERİNDE SAYIYOR…!”
3.12.2021 - 17:17
Haber Merkezi
253
1

Türkiye’nin en yaşanabilir şehirleri belli oldu. Forbes tarafından, 94 başlıktaki veri setine göre yapılan araştırmanın sonuçları, ülkemizde ‘iş yapmak ve yaşamak için en iyi kentler’ini sundu.

Türkiye'nin yaşamak ve çalışmak için en uygun şehirleri 94 başındaki veri setine göre sıralandı. Oluşan veri seti 4 ana kategoriden oluşuyor. İş Yapmak ve Yaşamak İçin En İyi Kentler sıralamasını 7 yıldan bu yana yapan dergi,  yaşanabilir kentler araştırmasında şehirleri, yaşanabilirlik, yenilikçilik, hizmetlere erişilebilirlik, üretim potansiyeli, ticaret becerisi verilerine göre listeleme yapıyor.

Türkiye'nin en yaşanabilir şehirlerini listesinde Düzce 42.49 Genel endeks puanı ile 49. sırada yer aldı. Komşu İllerden Bolu 49,77 genel endeks puanıyla 23. sırada, Sakarya ise 53.35 genel endeks puanıyla 12. sırada yer aldı.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • düzceli hakan vural
    düzceli hakan vural
    3.12.2021 17:20

    Düzce betonlaşmada 1.sırada ama ..Onu da unutmayın. Yeşil Düzce'yi beton Düzce haline getirenler önce aynaya baksınlar.

Resmi İlanlar