BORCUN 3.4 MİLYONLUK KISMI YEMENİCİ DÖNEMİNE AİT

Akçakoca Eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin sosyal medya hesabından yaptığı, Akçakoca Belediyesi’nin borcundan dolayı elektriklerinin kesilmesine ilişkin paylaşımlarının ardından, Akçakoca Belediyesi'nden zehir zemberek bir açıklama geldi.

BORCUN 3.4 MİLYONLUK KISMI YEMENİCİ DÖNEMİNE AİT
7.04.2022 - 18:05
Haber Merkezi
279

Akçakoca Belediyesi’nin borcundan dolayı elektriklerinin kesilmesiyle ilgili olarak sosyal medyada paylaşımda bulunan Akçakoca eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici'ye belediyeden cevap geldi. SEDAŞ’a 5.7 milyon civarında olan borcun 3.4 milyon’luk kısmının Yemenici zamanından kaldığının belirtildiği açıklamada, “Akçakoca Eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, 5 yıl boyunca yönettiği Akçakoca Belediyesi’nin sadece iller bankasından, elektrik tüketim vergisi ve zorunlu kesinti harici hiçbir elektrik faturasını ödememiştir. Bu gün itibari ile Akçakoca Belediyesinin SEDAŞ’a olan 5.7 milyon civarında olan elektrik borcunun 3. 4 milyon’u Eski Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici döneminden kalma olup ödenmeyen elektrik borçları mevcut yönetim tarafından ödenmeye başlanmıştır. Eski Başkan Yemenici'nin  Akçakoca Belediyesinin Finansal ve Kurumsal alt yapısının adeta çöktüğüne yönelik yapmış olduğu  paylaşımlar tamamen asılsız olup bu tür paylaşımlar  Cumhur İttifakını ve Akçakoca Belediyesini yıpratmaya yöneliktir. Kamuoyu Saygı ile Duyurulur” denildi. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar