Ekrem ŞAMA Objektif’te…

Milli Gazete'nin önemli yazarlarından olan Ekrem ŞAMA “Tarihle Yaşamak ve Hamit PUHALOĞLU ” başlığıyla Gazeteniz Objektif'te ilk yazısı ile OKURLARIYLA BULUŞUYOR.

Ekrem ŞAMA Objektif’te…
11.09.2023 - 16:34
Kaynak: Objektif Ajans
592
1

 

Ekrem ŞAMA “Tarihle Yaşamak” başlığıyla yazdığı yazıda Gazeteci, Araştırmacı Yazar “Hamit PUHALOĞLU”ndan bahsetti.

Ekrem Şama, Objektif’teki ilk yazısında Araştırmacı Gazeteci Yazar Hamit Puhaloğlu’ndan bahsederek “Tarihle yaşayan adam diye bir deyim olsa, tam Hamit Puhaloğlu akla gelir. Hiç dur durak yok. Türkiye’yi karış karış dolaşıp insanlara ve yetkililere Galiçya şehitlerini anlatıyor. Gittiği yerlerde yerel basınla, TV kanalları ve radyolar ile, resmi ve sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri ile tanışıp, programlar yapıp onları bu konuda bilgilendiriyor.

Milli Gazete okurlarının yakından tanıdığı Ekrem Şama’nın Objektif’teki ilk yazısının tamamını www.duzceobjektif.com sitesinden YAZARLAR kategorisinde Ekrem ŞAMA köşesinden “Tarihle yaşamak ve Hamit PUHALOĞLU” başlığı ile yazının tamamını okuyabilirsiniz. Yazının altına yorumlarınızı da yazabilirsiniz.

Takipçilerimizin hatırlayacağı gibi, Hamit Puhaloğlu, geçtiğimiz günlerde Düzce’de ORAY TV’de Erol TAYHAN’ın hazırlayıp sunduğu canlı yayın programında Galiçya Şehitleri ve Şehitliklerden detaylı olarak bahsetmişti.

Araştırmacı-Gazeteci Yazar Puhaloğlu Türkiye’nin her bir köşesini ziyaret ederek Galiçya Şehitliği hakkında çeşitli konferanslar verdiği gibi yerel televizyonlarda ve gazetelerde katıldığı programlarda Galiçya Şehitlerini  ve Galiçya Şehitliğinin bir an evvel koruma altına alınması gerektiğini dile gektiriyor.

(Hamit Puhaloğlu Galiçya'da şehitliklerin koruma altına alınması gerektiğini Türkiye'nin her köşesini gezerek kamuoyunda bu bilincin gelişmesini ve oturmasını dile getirmesiyle tanınıyor. Puhaloğlu Galiçya'da-Foto: Objektif Ajans)  

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar