İL MÜDÜRLERİ GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE..

SAĞLIK İL MÜDÜRÜ YILMAZ İLE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ İSA YAZICI “HAYIRLI OLSUN” DEDİ.

İL MÜDÜRLERİ GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE..
8.09.2021 - 20:23
Haber Merkezi
774
1

Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni yeni yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrenin ardından güven tazeleyen Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan yeni yönetimi ile birlikte yeni mekanlarında Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı'yı ağırladı. Demokrasinin önemli bir kolu olan basının önemine değinen Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, Tayhan ve beraberindeki yönetim kuruluna yeni dönemlerinde başarılar diledi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ise yerel basın ile sürekli iç içe olduklarını dile getirerek yeni yönetime ve Başkan Erol Tayhan'a çalışmalarında başarılar diledi.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Burhan temel
    Burhan temel
    9.09.2021 16:31

    Her iki müdürde başarıları ile kendilerini ispatlamış değerlerdir. Kendilerini takdir ediyoruz. Haberiniz için teşekkür ediyoruz. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Bey de Düzce'de kendini ispatlamış bir büyüğümüzdür. Yıllardır gazetecilik yapan işinde büyük başarı elde etmiş kendini ispatlamıştır. Erol Beye de başarılar diliyorum.

Resmi İlanlar