ERCAN ÖZTÜRK'TEN GAZETECİLER CEMİYETİ'NE HAYIRLI OLSUN

ERCAN ÖZTÜRK, GAZETECİLER CEMİYETİ’Nİ ZİYARET EDEREK BAŞKAN TAYHAN’A BAŞARILAR DİLEDİ

ERCAN ÖZTÜRK'TEN GAZETECİLER CEMİYETİ'NE HAYIRLI OLSUN
9.09.2021 - 17:04
Haber Merkezi
524
1

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni yeni yerinde ziyaret ederek Başkan Erol Tayhan ve Yeni yönetim kurulu üyelerine “hayırlı olsun” diyerek başarı dileklerinde bulundu.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan geçtiğimiz günlerde yapılan 7. Olağan genel kurulunda güven tazelemesinin ardından yeni yönetim kurulu ile yeni mekanında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tayhan, Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ercan Öztürk'ü yeni yerlerinde ağırladı. Düzce Gazeteciler Cemiyeti'nin kent için ve gazeteciler için önemine değinen İl Müdürü Öztürk “Deneyimli, işinde kararlı ve kendini ispatlamış Erol Tayhan başkanlığındaki Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Düzce Gazeteciler Cemiyeti de bu ilin bir değeridir” dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • vahit turna
    vahit turna
    9.09.2021 17:07

    Aile ve Sosyal hizmetler il müdürü Sayın Öztürk'e bizler de başarılar diliyoruz. Vakıf lardaki hizmetlerinden kendisini tanıyoruz.Bu müdürlük için iyi düşünülmüş bir isim.

Resmi İlanlar