AK PARTİ AR-GE BAŞKANI ŞEN DÜZCE’DE

GENEL MERKEZ HEYETİ PROJELERİ TAKDİR ETTİ

AK PARTİ AR-GE BAŞKANI ŞEN DÜZCE’DE
1.10.2021 - 13:18
Haber Merkezi
1344

AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanı Mustafa Şen ve AR-GE Başkan Yardımcısı Osman Karaarslan, Düzce belediyesinin çalışmalarını gezdi. AK Parti Genel Merkez heyeti yapılan çalışmaları takdir ederek Başkan Özlü'nün projelerini dikkatle izledi.

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez’den gelen misafirlerini ağırladı. Heyet ilk olarak Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezinde yapılan çalışmaları inceledi. Düzce’deki sokak hayvanlarının rutin sağlık bakımlarının yapıldığı alanı gezen heyet, hayvanları da sevmeyi ihmal etmedi.

AK Parti Genel Merkez Araştırma- Geliştirme ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen ve Başkan Yardımcısı Osman Karaarslan daha sonra Başkan Özlü’nün önem verdiği Antik Tiyatro’nun kazı çalışmalarını yakından takip etti.

Karadeniz’in Efes’i olmayı hedefleyen Konuralp Antik Tiyatro’nun tarihi ve günümüze kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan AK Parti heyeti, yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını kaydetti.

AK Parti heyeti son olarak geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen ve Düzce’nin yemek kültürünü dünyaya yansıtmayı hedefleyen Mutfak Sanatları Merkezi’nde ağırlandı. Mutfak Sanatları Merkezinin, manzarası ve yemeklerine hayran kalan heyet, Düzce’ye yeniden geleceklerinin sözünü vererek


Editör: E. TAYHAN