ULAŞIMI KOLAY NOKTALARA KONULACAK

Düzce Belediyesi Halk ekmek ile ilgili çalışmalarını hızlandırdı. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından üretimine başlanılan Halk Ekmek Satış noktaları, insanların kolayca ulaşabileceği noktalara konulacak.

ULAŞIMI KOLAY NOKTALARA KONULACAK
25.03.2022 - 12:11
Kaynak: Haber Merkezi
734

Ekmek maliyetlerinin artması nedeniyle yapılan fiyat artışlarında ihtiyaç sahibi vatandaşların mağdur edilmemesi adına Düzce Belediyesi halk ekmek kuruyor. İnsanların temel gıda maddesi ekmeğe daha ucuz bir şekilde ulaşması için başlattığı çalışmalarda sona gelindiğini duyuran Düzce Belediyesi, Belediye Meclisinden de onayı alınan halk ekmek için son düzenlemeleri yapıyor.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan Düzce Belediyesi Halk Ekmek Satış Noktasını son halini inceleyen Belediye Başkanı , “Düzce’deki dar gelirli vatandaşlarımıza ucuz ekmek satmak için meclisimizde ‘ Düzce Belediyesi Halk Ekmek’ kurulması kararını aldık. Temel gıda maddesi olan ekmeğimizi vatandaşlarımıza daha ucuza almaları için verdiğimiz sözü tuttuk. Belirlediğimiz 10 noktada satışlar bu satış noktaları üzerinden olacak. İlk etapta 5 ekmek ardından talebe göre bir 5 ekmek satış noktası daha yerleştirilecek” şeklinde konuştu.

DÜZCE’DEKİ FIRINCILARLA ÇALIŞILACAK

Satış noktalarının yerlerinin belirlendiğini açıklayana Düzce Belediyesi, İnsanların yürüyerek kolayca ulaşabileceği ve otobüs duraklarına yakın yerlere halk ekmek satış noktalarını koyacaklarını belirtti. Düzce Belediyesi Halk Ekmek Satış Noktalarında ekmekleri maliyetine satışa sunacak ve ekmeği de Düzce’deki anlaşacakları fırınlarda ürettirecek.


Editör: E. TAYHAN