İFTAR SAATİ YOLDA KALANLARA AK GENÇLİK YETİŞİYOR

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları “İftara 5 kala” etkinliği ile Ramazan ayının başından bu yana hazırladıkları paketlerdeki iftariyelikleri trafikte kalan vatandaşlara ikram ediyor. AK Gençler, iftar saati yolda olan Getir’e de iftarı getirdi.

İFTAR SAATİ YOLDA KALANLARA AK GENÇLİK YETİŞİYOR
8.04.2022 - 13:23
Haber Merkezi
663

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları her yıl Ramazan ayında yaptığı sosyal farkındalık çalışması olan "İftara 5 Kala" etkinliğini bu yıl ilk günden bu yana gerçekleştiriyor. İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük’ün katılımıyla AK Gençler, İftar saatinde evine yetişmeyen ve trafikte olan vatandaşlara, ikramlarda bulunuyor. Hazırlanan kapalı paketler içerisine su, hurma ve kek koyan gençler iftar saatinde yolda olan vatandaşlara tek tek ulaşıyor.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Ramazan ayının bereket ayı olduğunu belirterek, “Biz her yıl düzenlediğimiz “İftara beş kala” etkinliğini bu yılda Ramazan ayının ilk gününden başladık. İftara yetişemeyen vatandaşlarımızı şehrin belli noktalarında durdurarak ikramlar veriyoruz. Yapmış olduğumuz bu etkinlikle amacımız bir nebze de olsa ramazanın güzelliğini yaşamak, iftara yetişemeyecek olanların yanında olmak” dedi.

AK Gençler dün akşam iftar saati yolda olan vatandaşlara iftariyeliklerini verirken, Mobil uygulaması aracılığıyla, restoran yemek teslimatları ve market ürünleri için teslimat hizmeti sunan Getir’e de iftariyelik getirdi.


Editör: E. TAYHAN