MMO DÜZCE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 5 – 6 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşen genel kurul ve seçimlerinin ardından bağlı bulunan Düzce, Bolu, Sakarya ve Gebze temsilciliklerinde Yürütme Kurulu üye atamalarının tamamlanması ile birlikte görev dağılımları yapıldı.

MMO DÜZCE YÖNETİMİ BELLİ OLDU
20.04.2022 - 12:07
Kaynak: Haber Merkezi
587

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Düzce İl Temsilciliği Yürütme Kurulu 19 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirilen ilk toplantısında görev dağılımını yaptı.
Yapılan görev dağılımı ile Düzce İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanlığına Bülent Devrim Eker seçildi. Umut Baskan sekreter, Hasan Gökmen sayman, Miraç Yıldırım ve Samet Koçhan üye olarak görevlendirildi.
Temsilcilik Yürütme Kurulu Yedek Üyeleri ise Mesut Sertoğlu, Çağrı Baba, Serkan Kaval, Onur Durmaz ve Ümit Çavuşoğlu oldular.
400’ e yakın üyesi bulunan Makina Mühendisleri Odası Düzce İl Temsilciliği 16. Dönem Yürütme Kurulu 2022 – 2024 yılları arasındaki çalışma dönemini planlayacak.
Makina Mühendisleri Odası Düzce İl Temsilciliği Başkanı Bülent Devrim Eker yaptığı açıklamada, “Yaşanan salgın süreci sonrasında meslektaşlarımız ve halkımızın içinde bulunduğu sosyal ve ekonomik darboğaz giderek artmıştır. Yeni dönemde meslek ve meslektaş sorunları ile ilgili çalışmalar yapılacaktır. Meslek içi eğitim, iş kazaları, kente dair sorunlar, çevre ve doğanın korunması için emek harcayacağız” dedi
Yeni dönemde oluşturulacak komisyonlarla üye – oda ilişkilerinin arttırılmasına dair çalışmaların yapılacağını, eğitim ve sosyal faaliyetlerin periyodik olarak düzenleneceği belirten Eker, STK’lar ve kurumlar ile iş birliği içerisinde bulunulacağı kaydetti.


Editör: E. TAYHAN