KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK ZİYARETİ

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Düzcespor Kulübü’nü ziyaret ederek, Yomraspor deplasmanı öncesi moral desteği verdiler.

KESKİN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK ZİYARETİ
29.04.2022 - 13:28
Haber Merkezi
165

İl Başkanı Keskin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri dün akşam Düzcespor tesislerini ziyaret ederek, Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yöneticilerle bir araya geldiler.

 

Kulüp Başkanı Kapoğlu, Düzcespor’un 22 yıl sonra şampiyonluğa ulaşacağını belirterek, bunun mutluluğunu tüm taraftarlara ve Düzce şehrine yaşatacaklarını söyledi. Kapoğlu, “Bu süreçte ben ve yönetimdeki arkadaşlarımız inançla yola çıktık, büyük emek harcadık. Taraftarlarımıza ve bize destek olan her kişi ve kuruma teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıl 2. Futbol liginde mücadele edeceğiz. Bu sebeple öncelikle mevcut stadımızın kapasitesinin genişletilmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Düzcespor’un başarısından gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden Mustafa Keskin, “Düzcespor sahip çıkmamız ve destek olmamız gereken siyaset üstü bir kurumdur. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman Düzcespor’umuzun yanında olacağız ve elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. Akımımız inşallah bu sezon şampiyon olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

İLAVE TRİBÜN İÇİN GEREKLİ GİRİŞİMLERDE BULUNACAKLAR

Keskin, Düzce’nin ihtiyaç duyduğu yeni bir stad yapılmadan, 18 Temmuz Stadı’nın yıkılmayacağını, gerekirse stada ilave tribün yapılması için gerekli girişimlerde bulunacaklarını ifade etti.

 

Ziyarette Teknik Direktör Yavuz İncedal ve futbolcularla da görüşen Keskin. “Hepinizi tebrik ediyorum. İnşallah Yomra maçını kazanır, şampiyonluğu erken kutlarız. Verdiğiniz mücadele ve emek çok değerli” dedi.

Keskin, futbolcularla birlikte “En büyük Düzce, şampiyon Düzce” şeklinde tezahürat yaptı.


Editör: E. TAYHAN