AİLE HAFTASI KORTEJİ

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile Haftası nedeniyle Düzce Belediyesi’nden Anıtpark’a kortej yürüyüşü düzenledi. ‘‘Biz büyük bir aileyiz’’ temalı yürüyüşe İl Sağlık Müdürlüğü olarak katılım sağladı.

AİLE HAFTASI KORTEJİ
18.05.2022 - 09:59
Haber Merkezi
221

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 15-21 Mayıs Aile Haftasında kapsamında ailenin önemine dikkat çekmek amacıyla kortej yürüyüşü düzenlendi. Düzce Valisi Cevdet Atay’ın katılımıyla Düzce Belediyesi önünden başlayan ve Düzce Anıtpark Meydanında sona eren kortej yürüyüşüne Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komuta Jandarma Albay Naci Akkaş, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü  Ercan Öztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürü  İsa Yazıcı, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, protokol üyeleri, sağlık çalışanları, engelliler, kadınlar, gençler ile vatandaşlar katıldı.

Sağlık İl Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ekipleri de ‘‘Anne Sütünün Önemi, Bir Damla Topuk Kanı Hayat Kurtarır, Evlilik Öncesi Tarama Testleri, Meme,Servik ve Kolon Kanseri’’ konularında vatandaşlar da ve gençler de farkındalık oluşturmak amacıyla ellerinde pankartlar ile yürüyüş programına katıldılar.

Vali Atay, kortej sonrası Anıtpark Meydanında hazırlanan sergi alanı ve stantları ziyaret etti.


Editör: E. TAYHAN