KÜLTÜR MERKEZİ ÖNEMLİ İSİMLERİ AĞIRLAYACAK

Düzce Belediyesi’nin düzenleyeceği, Sosyal Psikolog – Yazar ve fikir adamı Prof. Dr. Erol Güngör’ün ‘Sosyal Meselelere Yaklaşımı’ konulu panel yarın saat 14.00’da Kültür Merkezi’nde.

KÜLTÜR MERKEZİ ÖNEMLİ İSİMLERİ AĞIRLAYACAK
25.05.2022 - 09:26
Kaynak: Haber Merkezi
428

2021 yılının Ocak ayında adı Düzce Belediyesi Kültür Merkezine verilerek yaşatılan Prof.Dr. Erol Güngör, aynı çatı altında 26 Mayıs 2022 Perşembe günü düzenlenecek olan ‘Prof.Dr. Erol Güngör’ün Sosyal Meselelere Yaklaşımı’ konulu panel ile anılacak.

 


ÖNEMLİ İSİMLER

Moderatörlüğünü Akademisyen, Bürokrat ve Siyasetçi Prof. Dr. Mustafa İsen’in yapacağı panele Edebiyatçı, Şair, Yazar ve Gazeteci Beşir Ayvazoğlu, AK Parti 26. Ve 27. Dönem Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Araştırmacı Yazarlar Dr. Murat Yılmaz ve Dr. Yunus Şahbaz’ın konuşmacı olarak katılacak.


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, Düzce Valisi Cevdet Atay, siyasi parti il temsilcileri ve akademisyenlerinde katılım sağlaması bekleniyor.
"Prof. Dr. Erol Güngör'ün Sosyal Meselelere Yaklaşımı" paneli 26 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde düzenlenecek.


Editör: E. TAYHAN