TSO'DAN DÜZCESPOR'A ZİYARET

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli ve yönetim kurulu üyeleri Düzcespor Kulübü’nü ziyaret etti.

TSO'DAN DÜZCESPOR'A ZİYARET
26.05.2022 - 09:55
Kaynak: Haber Merkezi
376

Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile bir araya gelen TSO yönetimi, Düzcespor’un şampiyonluğu sebebiyle yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları tebrik etti.

 


Şahin, “Düzcepor hepimizin değeridir. 22 yıl sonra gelen şampiyonluk bizleri mutlu etmiştir. Başta Gökhan Kapoğlu olmak üzere şampiyonlukta emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Önümüzdeki süreçte Düzcespor’a sahip çıkmak ve destek olmak adına herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Biz de Oda olarak Düzcsepor’un yanında olacağız. Kulübe gelir getirici kaynakların bulunması için istişareler yaparak, tüm kesimlerle birlikte çözüm bulmak istiyoruz” dedi.

 


Kulüp Başkanı Kapoğlu da, ziyaret dolayısıyla TSO heyetine teşekkür ederek, “Düzcespor’a herkesin sahip çıkması gerekir. Birlik ve beraberlik içinde kulübümüze sahip çıkmalıyız. Yeni başarılara ulaşmak için birlikte hareket etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

 

 

 


Editör: E. TAYHAN