TB Sewtech Turkey 2’nci kez "EN İYİ"

TB Sewtech Turkey 2’nci kez “TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞVERENLERİ” ARASINDAKİ YERİNİ ALDI

TB Sewtech Turkey 2’nci kez "EN İYİ"
26.07.2023 - 13:02
Güncelleme 27.07.2023 - 11:47
228

Dünyada 22 ülkede 90’a yakın tesisi ile faaliyet gösteren Toyota Boshoku Grubu’na bağlı kılıf tedarik şirketi olarak Düzce’de hizmet veren TB Sewtech Turkey, Great Place To Work tarafından 2’nci kez “Türkiye'nin En İyi İşverenleri” arasında yer alarak ödüle layık görüldü.

 

Global çapta kurum kültürü ve çalışan deneyimi konusunda otorite olarak kabul edilen Great Place To Work’ün gerçekleştirdiği analizler ile her yıl açıklanan ve çalışan deneyimi konusunda fark yaratan şirketlerden oluşan Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2023 listesi açıklandı.

 

Great Place To Work tarafından açıklanan Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2023 listesinde Toyota Boshoku grup şirketinin Düzce’de yer alan tesisi TB Sewtech Turkey, 2’nci kez 1.000’in üzerinde çalışan kategorisinde “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” arasındaki yerini alarak ödüle layık görüldü.

 

Great Place to Work tarafından dünya standartlarında gerçekleştirilen araştırma, Trust Index adı verilen anonim anket uygulaması ile çalışanların kurum içerisindeki deneyimleri hakkında geri bildirimlerinin toplanması ve Great Place To Work For All metodolojisine dayanan güven, etkin liderlik, değerler, çalışan potansiyelinin yükseltilmesi ve İnovasyon alanlarında şirket uygulamalarının değerlendirilmesini kapsıyor.

Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2023 ödül töreninde konuşan TB Sewtech Turkey Başkanı Utku Tekgül, “Great Place to Work çalışmasını bir kez daha başarıyla tamamlayarak Türkiye’nin En İyi İşverenler ödülünü 2’nci kez almaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Bu yolculukta en büyük gücümüz bugün sayısı 1000’i aşan çalışanlarımızdır. İşini severek yapan ve mükemmeli yakalamak için çaba gösteren büyük bir ekip olmamız, başarımızın temelini oluşturuyor. İnsan odaklı ve güven temelli olan kurum kültürümüzü her zaman daha yukarılara taşımaya devam edeceğiz” dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar