DÜZCE BELEDİYESİ 'DEN BAYRAM İKRAMI: "ARAÇLAR ÜCRETSİZ"

DÜZCE ULAŞIM AŞ. BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ'NÜN TALİMATIYLA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI İKRAMINDA BULUNDU:"DÜZCELİ ULAŞIMDAN ÜCRETSİZ FAYDALANACAK"

DÜZCE BELEDİYESİ 'DEN BAYRAM İKRAMI: "ARAÇLAR ÜCRETSİZ"
28.10.2023 - 10:20
Güncelleme 28.10.2023 - 10:22
302

Düzce Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını bu yıl 100. yıl olması nedeniyle birden fazla etkinlikle gerçekleştirecek. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla ulaşım sistemi de 29 Ekim Pazar günü tüm gün ücretsiz olacak.

Düzce Belediyesi, 100. yılın kutlandığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 29 Ekim 2023 Pazar günü toplu ulaşımın tüm gün ücretsiz olacağını duyurdu. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla tüm gün ücretsiz olacak şehir içi ulaşım ile ilgili duyuru yapan Ulaşım A.Ş.’nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilan edildiği 29 Ekim 1923’ün 100. yılına erişmenin sevinci ve heyecanı içinde bugünleri birlikte kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün ve sarsılmaz birliğimizin simgesi Cumhuriyet’imizin yıl dönümünde Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün talimatları ile aldığımız karar kapsamında siz kıymetli hemşehrilerimizin şehir içi ulaşımının ücretsiz olacağını bildirmek isteriz. Bu vesile ile Cumhuriyet’imizin bânisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bugüne kadar bu toprakları ‘vatan’ yapan tüm şehitlerimizi şükran ve rahmetle yâd ediyor, gazilerimizi saygıyla selamlıyoruz. Kuruluş destanımızın 100. yılı kutlu olsun.”


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar