“İSRAİL MALLARINA HAYIR”

DÜZCE BELEDİYESİ ŞİRKET VE TESİSLERİNDE İSRAİL MALLARI SATILMAYACAK.DÜZCE BELEDİYESİ 'NDEN YAPILAN PAYLAŞIMDA “ İSRAİL’E AİT MALLAR SATILMAMAKTADIR, FİLİSTİN’İN HER DAİM YANINDAYIZ” DENİLEREK BİR ANLAMDA HALKIN DA BU TÜR KAMPANYALARA DESTEK VERMESİ HEDEFLENİYOR.

“İSRAİL MALLARINA HAYIR”
4.11.2023 - 23:13
Güncelleme 4.11.2023 - 23:17
344

Düzce Belediyesi Şirket ve Tesisleri’nde İsrail’e ait markaların satışı yapılmayacak. Düzce Belediyesi tarafından hazırlanan pankart ve duyurularda larda İsrail’in bayrağı kırmızı renkte yasak logoyla kapatılarak “ŞİRKET VE TESİSLERİMİZDE BOYKOT VAR” pankartları ve duyuruları asıldı.

         Düzce Belediyesi de sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Masum sivillere bomba yağdıran, minicik yavruları acımasızca katleden işgalci İsrail menşeili hiçbir ürün artık Düzce Belediyesi şirketleri ve tesislerinde satılmayacaktır. Filistin’in her daim yanındayız” denilerek “Boykotta Biz de Varız” mesajını paylaştı.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar