SİVAS BASININDA HÜZÜN…!

SİVAS GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI FİKRET ÜNSAL VEFAT ETTİ

SİVAS BASININDA HÜZÜN…!
22.11.2021 - 15:26
Haber Merkezi
539

Sivas’ın duayen gazetecisi Sıvas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fikret Ünsal’ın vefatı basın camiasında büyük üzüntü yarattı.

Uzun Yıllar Türkiye Gazeteciler Federasyonu çatısı altında mücadele veren, aynı zamanda Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını yürüten Sivas’ın duayen gazetecisi Ünsal, yakalandığı amansız hastalık sonucu vefat etti..

Ünsal’ın Cenazesi bugün memleketi olan Sivas’ın Kangal ilçesinde Cuma namazından sonra defnedilecektir.

Ünsal’ın vefatı dolayısıyla bir açıklama yapan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu ve Başkanlar Konseyi bir taziye mesajı yayınladı.

“Uzun yıllar TGF çatısı altında mesleğimizle alakalı mücadelesini veren Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Fikret Ünsal’ın vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Bir duayen gazetecimizi daha kaybetmenin üzüntüsünü derinden yaşamaktayız. Meslektaşımız ve başkanımız Fikret Ünsal’a Allah’tan rahmet kederli ailesine ve basın camiasına başsağlığı dileriz.”

TÜRKİYE GAZETECİLER FEDERASYONU

YÖNETİM KURULU VE BAŞKANLAR KONSEYİ

DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİ'DEN "TAZİYE"

Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fikret Ünsal'ın vefatı üzerine yazılı bir açıklamada bulunan Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, Sivas Basın camiasına sabırlar dilerken Ünsal'a Yüce Allah'tan rahmet niyazında bulundu:"Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Fikret Ünsal'ın vefatı camiamızda büyük üzüntüyle karşılanmıştır. Sivas basın camiasına sabırlar diliyoruz. Değerli meslektaşımız Sayın Ünsal'a Cenab-ı Allah'tan rahmet yakınlarına ve Sıvaslı meslaktaşlarımıza sabırlar diliyoruz.Ünsal'ın mesleki anlamda Sivas'ta sergilediği tavır ve duruş bundan sonraki meslektaşlar için örnek teşkil edecektir. Mekanı cennet olsun."  

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar