VATANDAŞIN ŞİKAYET VE BEKLENTİLERİ ANKETLE BELİRLENECEK

Düzce Belediyesi Ulaşım Ana Planı Hane Halkı Anketi düzenliyor. Tüm mahallelerde düzenlenecek anket 26 Kasım'da başlayacak. Ankette vatandaşlara ulaşımdaki memnuniyetleri ve beklentileri sorulacak.

VATANDAŞIN ŞİKAYET VE BEKLENTİLERİ ANKETLE BELİRLENECEK
24.11.2021 - 13:58
Haber Merkezi
196

Düzce Belediyesi  Ulaşım Ana Planını halka sorarak hazırlayacak. Düzenlenecek olan ankette çıkacak sonuca göre plan oluşturulacak.

Ulaşım Ana Planı Hane Halkı Anketi projesi kapsamında, 26 Kasım 2021 tarihinden itibaren hafta içi Pazartesi günü hariç 18:00-22:00 saatleri arasında, Cumartesi günü 10:-22:00 saatleri arasında57 mahallede  hane halkı anket çalışması yapılacak.

Düzce Belediyesinden anket hakkında verilen bilgide, anketörlerin ziyaretlerde kimliklerini ibraz edecekleri bildirilirken, vatandaşlardan, Ulaşım Ana Planı Projesi için talep edilen bilgileri tam olarak vermeleri ve anketörlere yardımcı olmaları istendi. Ankette vatandaşların ulaşımda yaşandığı sıkıntılar, memnuniyetleri ve talepleri sorulacak. Halkın istek ve beklentileri doğrultusunda planda iyilştirmeler yapılacak.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar