KURYE TARAFINDAN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Aziziye Mahallesi'nde kurye ile bir kişi arasında çıkan tartışma cinayetle sonuçlandı. Tavuk döner restoranında kurye olarak çalışan Mert Ç. sipariş getirdiği binada apartman sakini Fatih Beşiroğlu ile tartıştı. Mert Ç., Fatih Beşiroğlu’nu bıçaklayarak öldürdü.

KURYE TARAFINDAN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ
25.11.2021 - 11:01
Haber Merkezi
412

Olay dün gece meydana geldi. Gaziantep Caddesi’nde bulunan bir tavuk restoranında kurye olarak çalışan Mert Ç. Aziziye mahallesinde bir binaya sipariş getirdi. İddiaya göre, binadan çıkmak üzere olan Mert Ç. ile apartman sakini Fatih Beşiroğlu karşılaştı. Fatih Beşiroğlu,kuryeye neden geldiğini  sorunca ikili arasında tartışma çıktı. Mert Ç. üzerinde bulunan bıçağı çıkartarak Fatih Beşiroğlu’nu bıçakladı. Olayın ardından kurye kaçarken,  yaralanan Fatih Beşiroğlu oly yerine gelen 112 acil ambulansıyla hastaneye kaldırıldı. Fatih Beşiroğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay yerinden kaçan Mert Ç, polis ekiplerinin arştırması sonucunda Kent Park içerisinde yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Editör: E. TAYHAN