BAŞKAN KEŞİR’DEN, MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILIK’A ZİYARET

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette öncelikle Kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda işbirliği ve ortak çalışmalar değerlendirildi.

BAŞKAN KEŞİR’DEN, MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILIK’A ZİYARET
8.12.2021 - 09:55
Haber Merkezi
299

Keşir başkanlığındaki heyet, Emine Erdoğan'ın himaye ettiği, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen Nerede Kalmıştık Projesi’nin tanıtım toplantısına davete katılan ve yeni dönemde göreve gelen MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’ı MHP Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

Başkan Keşir’in Kadın Kolları MYK ve MKYK Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Nerede Kalmıştık projesi ile birlikte AK Parti Kadın Kolları’nın ve MHP’nin yürüttüğü projeler ile faaliyetler üzerine istişare edildi.

Kadına yönelik şiddetle mücadele, kadının güçlendirilmesi, aile ve çocuk politikaları hakkında verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Bu alanlarda işbirliği ve ortak çalışmalar değerlendirildi.

Başkan Keşir günün anısına, Yılık’a Düzce’nin coğrafi işaretli ve yöresel ürünlerinden oluşan bir sepet takdim etti.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar