ŞEHİR MEZARLIĞINDA AĞAÇLAR KESİLDİ

Düzce şehir mezarlığında yine ağaç kesimi yapıldı, bu kez genç ağaçlar da kesilirken, kesim sırasında bir çok kabirin zarar görmesi tepki çekti.

ŞEHİR MEZARLIĞINDA AĞAÇLAR KESİLDİ
16.12.2021 - 09:14
Haber Merkezi
279

Düzce Şehir mezarlığında bulunan ağaçlar kesilirken bir çok mezar taşına zarar verildi. Geçtiğimiz aylarda Düzce Belediyesi tarafından mezarlıklarda ağaçların kesilmesi tepki toplarken, artık zamanını doldurmuş ve vatandaşa zarar verecek yaşlı ağaçların kesildiği yönünde açıklama yapılmıştı.

Bir kez daha mezarlıkta ağaç kesimi yapıldı ancak bu kez hem genç ağaçlar da kesilerek odun haline getirildi, hem de bir çok mezar taşına zarar verildi.

Mezarlık İşleri Müdürlüğünün, Şehir Mezarlığı genelinde çürümüş, yaşlanmış, kurumuş, dalları kırılarak mezarlara ve ziyaretçilere zarar verebileceği tespit edilen ağaçların kaldırılması için yaptığı çalışma olumlu karşılanmıştı ancak bu kez yapılan çalışmada genç ağaçların kesilmesine anlam verilemedi.

Öte yandan kesim sırasında yakınlarının kabirleri zarar gören vatandaşlar da duruma tepki gösterdi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar