VİYADÜKLERİN İLK AYAĞINA BETON DÖKÜLDÜ

Geçtiğimiz günlerde, Düzce - Yığılca yolunda aylardır bekleyen çalışmaların yeniden başladığını duyuran Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, bu kez yoldaki viyadük geçişlerinin ilk ayağına beton atıldığını bildirdi.

VİYADÜKLERİN İLK AYAĞINA BETON DÖKÜLDÜ
29.12.2021 - 09:22
Haber Merkezi
320

Yıllardır kangren haline gelen, bir başlayıp bir duran Düzce- Yığılca yolundaki çalışmalar geçtiğimiz günlerde yeniden başlamıştı. Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, "Yığılcamızın değerli halkı sürekli yolumuzun ne zaman biteceğine dair sorulan sorulara cevaben yolla ilgili çalışmaların girişimlerimiz neticesinde kısa süreli aksamalar olsa da çabalarımız sonuç vermiş.Çalışmalar başlamıştır" ifadeleriyle sosyal medya hesabından yoldaki çalışmaların yeniden başladığını duyurmuştu.

Başkan Çam, çalışmaların devam ettiği yoldan bir gelişmeyi daha paylaştı. Dutlar köyü ve Aydın mahallesindeki viyadük geçişlerinin ilk ayağına beton atıldığını duyuran Çam, " inşallah mart yada nisan aylarında bitirilecek olan bu viyadüklerden tüm halkımızın ulaşımı rahatlatılacaktır hayırlı olsun ilçemize halkımıza." dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar