ÖĞRENCİLERDEN CAMİ İNŞAATINA DESTEK

Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri harçlıklarını toplayarak Düzce Üniversitesi Camiine bağış yaptılar.

ÖĞRENCİLERDEN CAMİ İNŞAATINA DESTEK
30.12.2021 - 14:42
Haber Merkezi
461

Düzce Üniversitesi Camii inşaatı hızla yükseliyor. Bağışlarla tamamlanmaya çalışılan camiye bir destek de Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden geldi. Okul Müdürü Zekeriya Güzeldal’ın çağrısı üzerine camiye destek olmak isteyen öğrenciler harçlıklarını İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii ve Kültür Merkezi Yaptırma ve Yaşatma Derneğine bağışladılar.  Yaklaşık 6 bin lira toplayan öğrencilerin bağışları, okulu ziyarete gelen Prof. Dr. İsmail Karagöz ve Prof. Dr. Ayhan Şamandar’a Okul Müdürü Zekeriya Güzeldal tarafından teslim edildi. 


Güzeldal, “ Bu kampanyayı Öğrencilerimle ‘Bu Ulu Mabette Senin de Bir Tuğlan Olsun’ kampanyasıyla yola çıktık.. Ancak bu kadar yapabildik. Bu çorbaya bu kadar tuz katabildik” dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar