“YIĞILCA’NIN SESİ” GAZETESİ TAKDİRLİK…!

DGC BAŞKANI TAYHAN, “YIĞILCA’NIN SESİ” GAZETESİNİ KUTLADI

“YIĞILCA’NIN SESİ” GAZETESİ TAKDİRLİK…!
20.01.2022 - 17:41
Haber Merkezi
412

Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Yönetim Kurulu başkanı Erol Tayhan, 20. Ocak. 2009’dan bu yana başarılı bir grafik çizerek ilçede halkın güvenine mazhar olmuş “Yığılca’nın Sesi” Gazetesi’ni tebrik ederek; “Bir çok zor şartlardan geçerek bugüne kadar basın meslek ilkelerinden taviz vermeden başarılı bir performans sergileyerek, ilkeli, seviyeli ve kararlı bir yayın politikasını sürdüren gazete yönetimi başta olmak üzere tüm ekibiyle takdiri çoktan hak etmiştir” dedi.

Özellikle nüfus yoğunluğu az olan ilçelerde “Süreli Yayın” yapmanın büyük zorlukları olduğunu kaydeden Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tayhan: ”Tüm zorlukları aşarak ‘Yığılca’nın Sesi’ Gazetemiz; aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyemiz de olan Gökhan Alkan yönetiminde ilçenin hem tanıtımında hem halkın gazeteye olan güveninin temininde büyük bir başarı sergilemiştir. Bu anlamda “Yığılcanın Sesi Gazetesi” genç neslin de gazete okumasını teşvik edici önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bu anlamda büyük bir boşluğu dolduran Yığılca’nın Sesi Gazetesi’ni tebrik ediyor; daha nice yıllara aynı ideallerle başarıyla ulaşmasını gönülden diliyorum” dedi.        


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar