Kılıçdaroğlu Düzce'ye geliyor

Düzce'de günlerdir , CHP ile Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında gerçekleşen video düellosu konuşuluyor. Klip düellolarının ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında dile getirdiği Düzce ile ilgili iddialarını ve Özlü'nün verdiği cevapları karşılıklı görüşmek üzere 17 Mart'ta Düzce'ye geliyor.

Kılıçdaroğlu Düzce'ye geliyor
9.02.2022 - 13:43
Haber Merkezi
456

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun mecliste grup toplantısında Düzce ile ilgili dile getirdiği iddiaların ardından, Düzce CHP teşkilatı ile Belediye Başkanı Faruk Özlü arasında şarkılı klipli video düellosu başladığı biliniyor. Özlü'nün, Kılıçdaroğlu'nun iddialarını cevaplaması, CHP teşkilatının Özlü'nün cevaplarına belgelerle karşılık vermesiyle devam eden süreç, Başkan Faruk Özlü'nün 5. videosuyla sona ermişti.

CHP il Teşkilatı ile Özlü arasındaki klip düellosunu takip eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm bu iddiaları  görüşmek  ve Düzce'nin sorunlarına çözüm bulmak için hazırladığı dosya ile 17 Mart 2022 tarihinde Düzce'ye geliyor.

Kılıçdaroğlu, Düzce belediyesini ziyaret ederek , tüm bu konuları Başkan Özlü ile karşılıklı görüşecek.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar