Cemşit sordu, Sayın Özlü Fevai Arslan ile çalışmaya devam edecek mi?

Oxijen Medya yayın organlarında yer alan Fevai Arslan ile ilgili iddialar konusunda görüşlerini açıklayan CHP İl Başkanı Semih Cemşit, Özlü ve Arslan'ın iddialar karşısında neden sessiz kaldıklarını anlamadığını belirtirken, " Faruk Özlü, Fevai Arslan ile çalışmaya devam edecek midir?" diye sordu.

Cemşit sordu, Sayın Özlü Fevai Arslan ile çalışmaya devam edecek mi?
9.02.2022 - 17:05
Haber Merkezi
621

Dün akşam Oxijen Tv Ana Haber Bültenine konuk olan MHP il Başkanı İlhami Caboğlu'nun ardından , CHP İl Başkanı Semih Cemşit de, eski milletvekili Fevai Arslan hakkındaki iddialarla ilgili görüşlerini açıkladı.

Oxijen Medya yayın organlarında 4 hafta süren ve eski milletvekili Fevai Arslan'ın siyaset hayatına başladığı günden bugüne uzanan icraatlarının deşifre edildiği yazı dizisinin yankıları devam ediyor. Yazı dizisinde yer alan iddialarla  ilgili olarak siyasi partilerin il başkanları da görüş ve düşüncelerini açıklarken, CHP İl Başkanı Semih Cemşit de, muhatapların sessiz kalmaması gerektiğini vurguladı.

Bu önemli  iddialarla birlikte Özlü'nün Fevai Arslan ile çalışmaya devam edip etmeyeceğini de sorgulayan Cemşit, "Siyaseti kendi adına kullandığına dair çok ciddi iddialar var ortada, basında da oldukça paylaşıldı zaten bununla birlikte bir açıklama yapmasını bekliyoruz biz de. Hem Fevai Arslan hem de sayın başkanımız Faruk Özlü bu konuyla ilgili sessiz kalıyorlar, neden sessiz kaldıklarını biz anlamış değiliz. Bence bir an önce çıkıp halkı bilgilendirmeliler, öyle bir şey olup olmadığına dair eğer varsa sayın Faruk Özlü Fevai Arslan ile çalışmaya devam edecek midir? Bunun  bilgisini bizimle paylaşmalıdır biz bu işin takipçisi olacağız." dedi.


Editör: E. TAYHAN