Düzce bu yıl yok! Belediye katılmama kararı aldı

Düzce’nin tanıtımı için önceki senelerde katılım sağlanan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı da bu yıl alınan kararla Düzce katılmayacak. Geçtiğimiz Aralık ayında Travel Turkey İzmir Fuarı’na katılan, bizzat Düzce'nin tanıtımını yaparak başka standlarda zeytin kıran halı dokuyan Başkan Faruk Özlü, bu yıl EMITT Fuarına katılmama kararı aldı.

Düzce bu yıl yok! Belediye katılmama kararı aldı
10.02.2022 - 12:34
Haber Merkezi
155

EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ,9–12 Şubat 2022 tarihlerinde dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 25’inci kez İstanbul’da bir araya getirdi.Bu önemli fuara Bu yıl Düzce katılmama kararı aldı.

Her yıl EMITT Fuarı’na katılan ve doğal güzellikleri ile yöresel lezzetlerini tanıtan Düzce , belediyenin katılmama kararı ile birlikte bu yılki organizasyonada yerini almadı. Komşu iller Sakarya ve Zonguldak ise standları ile fuardaki yerlerini aldılar.

Düzce Belediyesi son olarak , 2-4 Aralık 2021 tarihleri arasında Travel Turkey İzmir Fuarı’na katılmıştı. Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) çatısı altında katılım sağlanan ve BAKAB Başkanı aynı zamanda Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün de hazır bulunduğu İzmir fuarında Başkan Özlü, Düzce'nin tanıtımına büyük katkıda bulunmuş, diğer illere ait standları da ziyaret ederek  zeytin kırıp halı dokumuştu.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar