Paşalar yolunda çatlak ve heyelan!

Düzce’nin Akçakoca ilçesi’nden Sakarya’ya giden yolda meydana gelen heyelan ve çatlak sebebi ile ağır tonajlı araçların geçişleri durduruldu.

Paşalar yolunda çatlak ve heyelan!
10.02.2022 - 13:55
Güncelleme 10.02.2022 - 13:58
Haber Merkezi
211
2

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi ;

Akçakoca ilçesi Sakarya istikameti Paşalar mevkii (Melenağzı - Akçakoca devlet yolu 6. Km) Devlet Karayolunda meydana gelen çatlak ve heyelandan dolayı, Akçakoca-Sakarya istikametine ağır taşıtların geçişine izin verilmemektedir.
Ağır taşıt trafiği Akçakoca-Düzce istikametinden sağlanmaktadır.

Gerekli güvenlik önlemleri alınmış olup, karayolu ekipleri tarafından çalışma başlatılmıştır.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Oltadaki balık yemlenmez.
  Oltadaki balık yemlenmez.
  11.02.2022 21:52

  Deniz de bitti.. Bu yolun devamı Melen köprüsünden sonra Duble dört şeritli yoldan Sakarya’ya kadar giden herkes, yol kalitesini görür ki, Düzce bölgesinde ki tuhaf göbekler gibi bir tane göremezsiniz.. Bir Sakarya Bozyük arasındaki yolu, zor coğrafyayı, onlarca hemzemin geçidi, köprüleri, tüneli düşünün, birde daha dün yapılan bu yoldaki ikidir olan göçükleri..

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  11.02.2022 21:46

  Kalite tesadüf değildir.. Hep yineliyorum, İktidarın gücü Düzce’ye gelince bitiyor.. .. Akçokoca melen ağzı arası İdili den sonra Karadeniz sahilinin belki en kötü ve tehlikeli yoluydu.. Yaz dönemi kazaların artması, muhtarların biraz seslerini yükseltmeleri sonrası, İdili bölgesinden Karaburuna kadar, iki şeritli, rampalarda üç şeritli yapıldı.. İlginçtir yol ulaşıma açıldığı yıl büyük bir göçük oluştu, bu sefer ki ise heyelan.. Karaburun sonrası ise artık bundan sonra biraz zor yapılır..

Resmi İlanlar