Gençler gitar çalmayı seviyor

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezinde kurslar, okulların açılması ile birlikte yeniden hareketleniyor.

Gençler gitar çalmayı seviyor
16.02.2022 - 10:15
Haber Merkezi
406

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezinde gitar kursu 130 öğrencisi ile dikkatleri üzerinde topluyor. Gençlerin ruhsal ve sosyal anlamda gelişimlerine katkı sağlayan Düzce Gençlik Merkezi, gençlere yönelik kurslarına devam ediyor.

Yoğun ilginin yaşandığı kurslardan biri olan gitarda ise 130 genç eğitim görüyor. Gitar eğitmeni Rıza Emanet tarafından verilen kurslarda öğrenciler, hem gitar çalmayı öğreniyor hem de serbest zamanlarını verimli bir şekilde değerlendiriyor. Öte yandan öğrenciler, Gençlik Merkezinin diğer imkanlarından da yararlanıyor.

Gençlik Merkezi’nde üniversite grubu gitar dersleri Salı ve Perşembe günleri 18:00-19:30 saatleri arasında merkezinde devam ediyor.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar