OXİJEN MEDYA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDE…

OXİJEN MEDYA'DAN “ÖĞRENCİLERE İLETİŞİM VE TELEVİZYONCULUK” DERSİ

OXİJEN MEDYA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDE…
9.03.2022 - 18:24
Haber Merkezi
194

Düzce Üniversitesi tarafından, öğrencilerin iş tecrübesi kazanmaları ve sektörün nitelikli iş gücü ihtiyacının karşılanması amacıyla "İstihdam Meleği" projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında Oxijen Medya ekibi öğrencilerle bir araya gelerek, iletişim ve televizyonculuk dersi verdi.

İstihdam Meleği  Projesi kapsamında, Oxijen Medya grubu, öğrencilerle bir araya gelerek mesleğin inceliklerini anlattılar.

Düzce Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencilerinin yanısıra, Prof.Dr Kazım Özkan Ertürk, Öğretim görevlisi Murat Uslu ve Öğretim Üyesi Dr.Evren Günevi Uslu ile biraraya gelen, Oxijen Tv Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Cingirt, Program Yapımcısı, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, Teknik Yönetmen Murat Anakan ve Haber spikeri Özlem Ağbuğa, Oxijen medya bünyesinde yayınlanan programlar ve teknik konular hakkında bilgi verdiler.

Heyecanla ve ilgiyle Oxijen ekibini dinleyen ve merak ettikleri soruları samimiyetle soran öğrencilere, ileride medya sektöründe neler yapmaları gerektiği, ne gibi durumlarla karşılaşabilecekleri gibi sunumlar yapıldı.

Öğrenciler edindikleri bilgilerin hem öğrenim hayatında hem de mesleğe adım attıklarında kendilerine fayda sağlayacağını söylerken, İstihdam Meleği projesi paydaşlarından olan Oxijen Medya'da bu bilgileri uygulamak istediklerini belirttiler. 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar