KILIÇDAROĞLU’NUN DÜZCE ZİYARETİ ERTELENDİ

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce Ziyaretinin ertelendiğini duyurdu.

KILIÇDAROĞLU’NUN DÜZCE ZİYARETİ ERTELENDİ
17.03.2022 - 15:38
Haber Merkezi
228

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun  Düzce Ziyaretinin ertelendiğini duyurdu. Cemşit, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 18 Mart 2022 Cuma günü ilimize yapacağı bir dizi ziyaret ve toplantılardan oluşan program ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Sayın Genel Başkanımız en kısa sürede ilimizi ziyaret edecek olup,18 Mart itibarı ile planlanan programı ve ziyaretleri önemseyerek gerçekleştirecektir.

Bu süre zarfında ziyaret ettiğimiz meslek odaları, sivil toplum örgütleri, muhtarlar, Düzce’ye değer katan vakıf, dernek ve tüzel kişiliklerin, ilimize gelen misafir milletvekilimiz Kadim Durmaz, Okan Gaytancıoğlu, Yüksel Özkan, Ahmet Kaya, Necati Tığılı,Özgür Karabat ,Parti Meclis üyelerimiz Pınar Uzun ve Sevgi Kılıç,Merkez İlçe Başkanımız Özcan Dağıstanlı, Kadın Kolları Başkanımız Jale Uzunhasan, Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa Kılıç ve tüm İlçe başkanlarımıza gösterdiği nezaket ve ev sahipliği için tüm Düzce’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar