.

HALİL POSBIYIK “KULİS”e KONUK OLUYOR

.
17.05.2022 - 11:49
Haber Merkezi
288
2

Oxijen Kulis bu hafta Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ağırlayacak.

Oxijen Tv'de Çarşamba akşamları yayınlanan KULİS programında bu hafta, Nevzat Cingirt ve Erol Tayhan'ın konuğu, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık olacak.

1994 yılında ilk kez seçildiği belediye başkanlığı görevinde,  2009 yılındaki seçimlerde de ipi göğüsleyen,  4. kez üst üste seçilen ilk belediye başkanı olarak tarihe geçen Posbıyık, 2019 yılında 5. kez Karadeniz Ereğli Belediye başkanlığına layık görüldü.

Belediye Başkanlığı döneminde, Ereğlililerin uzun yıllar en temel sorunları arasında yer alan susuzluk konusunu çözen, Avrupa sahil şehri görünümüne kavuşturan sahil bandını Ereğli'ye kazandıran, Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivalleri, Çilek Festivalleri ile günlük yaşama renk katarak ekonomiye canlılık getiren, yurt sınırlarını aşan festivallerle  Türkiye'nin En Büyük Festivali ödülünü alan Başkan Posbıyık, daha bir çok başarılı proje ve yatırımlara imza attı.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Hakkı karlı
  Hakkı karlı
  18.05.2022 17:10

  Sayın Başkan Ak Parti'nin geleceğini nasıl görüyorsunuz.?Bu dönem Ak Parti'den aday olmak ister misiniz

 • Kadriye velioğlu
  Kadriye velioğlu
  17.05.2022 12:00

  Tebrikler Kulis Tebrikler Oxijen Tv...Teşekkürler Erol Tayhan ve Nevzat Cingirt..Programı sabırsızlıkla bekliyorum.

Resmi İlanlar