GAZETECİ MEHMET ŞİMŞEK "İHSAN ÇETİN"İ YAZDI

“DÜZCESPOR ARTIK BİR KİŞİ EKSİK” ÇIKACAK

GAZETECİ MEHMET ŞİMŞEK "İHSAN ÇETİN"İ YAZDI
16.07.2022 - 14:51
Haber Merkezi
351
2

HaberTürk’ten hemşehrimiz değerimiz Gazeteci Mehmet Şimşek, 13 Temmuz 2022. Çarşamba günü ebedi istirahatgahına uğurladığımız Düzce’nin değeri, Gazeteci, Matbaacı, Düzcespor ‘un eski başkanlarından İhsan Çetin Abi’mizle ilgili Düzce Damla Gazetesi’nde tarihe geçecek önemli tespitleri içeren bir yazı kaleme aldı.

Gazeteciliğe olan saygımız gereği Usta Kalem Mehmet Şimşek’in İhsan Çetin Abi’yle ilgili kaleme aldığı “yazı ve yorum”u noktasına virgülüne dokunmadan ilginize sunuyoruz.

“DÜZCESPOR ARTIK BİR KİŞİ EKSİK ÇIKACAK” başlığıyla kaleme aldığı yazıyı dikkatlice okuyacağınızı umuyor; Düzce Gazeteciler Cemiyeti İstanbul Temsilcisi Gazeteci-Yazar Mehmet ŞİMŞEK’e şükranlarımızı sunuyor, ayrılışı ile bizleri derin hüzne boğan İHSAN ÇETİN Abimize de Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyoruz.(E.T.)           

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • eren karlı
  eren karlı
  18.07.2022 06:42

  Yerinde bir tespit. Düzcespor'un her maçında "deplasman maçları da dahil" o hep vardı...Zaman zaman antrenmanlarını da kaçırmazdı. Hiç bir maçına gitmeden köşe yazdığını sanan bazı sözüm ona sözde gazeteci bozuntuları senin gibiler yüzünden gazetecilere güvenim de kalmadı. Ama biliyorum ki seni gazeteci yerine de koymuyor gerçek gazeteciler. Bu da beni bir okur olarak mutlu ediyor.

 • Kadir Sarı
  Kadir Sarı
  17.07.2022 17:30

  Çok teşekkür ediyoruz sayın Şimşek...Çok iyi ifade etmişsiniz İhsan Çetin'i ve o'nun hayat tarzını...Elinize sağlık .

Resmi İlanlar