ÇİLİMLİ’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM YOLDA…

Çilimli'de bir takım incelemelerde bulunan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, kentsel dönüşüm müjdesi verdi.

ÇİLİMLİ’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM YOLDA…
28.11.2022 - 17:53
(Objektif Ajans)
244

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Çilimli ilçe merkezinde bulunan 2,3 hektarlık alanda bulunan binalarla ilgili kentsel dönüşüm çalışması yapılacağını bildirdi.

Düzce’de bir takım incelemelerde bulunan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, incelemeler kapsamında ziyaret ettiği Çilimli’de kentsel dönüşüm müjdesi verdi.

Kurum “Çilimli ilçe merkezinde, mevcutta 66 konut, 98 dükkan, 20 ofisin bulunduğu 2,3 Hektar yüz ölçümünde ki alanda, kentsel dönüşüm çalışmaları başlatılmıştır. Proje kapsamında kent meydanı ve çevre düzenlemeleri de yapılacak olup, proje süresince, alandaki hak sahiplerine, konutlar için 1.500 TL, dükkanlar için 3.000 TL ye kadar  kira yardımı yapılacaktır” dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar