“DÜZCE G.M. GENÇLERİ” TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları Elektronik Müzik kategorisinde Düzce Gençlik Merkezi gençleri Batuhan Kutlu, Hami Özdemir ve Serkan Coşkun Türkiye birincisi oldular.

“DÜZCE G.M. GENÇLERİ” TÜRKİYE BİRİNCİSİ
3.01.2023 - 17:10
Kaynak: (Objektif Ajans)
439

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlemiş olduğu Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları’nda Düzce Gençlik Merkezi Gençleri Elektronik Müzik kategorisinde Türkiye birincisi oldu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları'nın gala gecesine katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından "Ve Sahne Gençlerin" sloganıyla düzenlenen organizasyonda, Bakan Kasapoğlu'nun yanı sıra, siyaset, sanat ve spor camiasından çok sayıda davetli yer aldı.

Atatürk Kültür Merkezi’nde 2 binden fazla davetlinin katılımıyla gerçekleşen gecede, yarışmalarda dereceye giren gençler ödüllerini alanında uzman isimlerin ellerinden aldı. Sunuculuğunu Eser Yenenler’in üstlendiği gecenin sonunda davetliler Manga konseri ile unutulmaz anlar yaşadı.

Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları Elektronik Müzik kategorisinde Düzce Gençlik Merkezi gençleri Batuhan Kutlu, Hami Özdemir ve Serkan Coşkun Türkiye birincisi olarak ödüllerini sanatçılar Fettah Can ve Şükriye Tutkun’dan aldılar.

 


Editör: E. TAYHAN