TSYD’NİN “YARDIM TIRI” YOLA ÇIKTI

TSYD KENDİNE YAKIŞANI YAPIYOR.

TSYD’NİN “YARDIM TIRI” YOLA ÇIKTI
16.02.2023 - 11:12
Güncelleme 16.02.2023 - 13:37
411
1

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD); yardımlaşma ve dayanışma azmi ışığında hazırladığı “Deprem Yardımları” ndan oluşan “Yardım TIR’ı toparlanarak acı ve kederin merkezi deprem bölgesine ulaştırılmak üzere sabah saatlerinde yola çıktı.

 

 

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada “Bebek maması, çocuk bezi, kadın hijyenik kiti, konserve, kışlık bot, battaniye ile dolu olan TIR'ımız bugün deprem bölgesine doğru yola çıktı” denilerek “ Bize bu kampanyada maddi manevi destek olan üyelerimize, iyi günde kötü günde hep yanımızda duran kardeş kuruluşumuz Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneğine (KTSYD), bu kampanya için gecesini gündüzüne katan Organizasyon Müdürümüz Birgül Pullukçu'ya, ulaşımı sağlayan yöneticimiz Mustafa Karagöl'e ve TSYD çalışanlarına şükranlarımızı sunuyoruz” denildi.

 

TSYD Düzce Temsilcisi Erol Tayhan da TSYD’nin kendine yakışan duyarlılığı ve fedakarlığı ortaya koyduğunu belirterek “dar zamanda ve zor zamanda dayanışmanın ve fedakarlığın esas olduğunu” hatırlatarak Oğuz Tongsir başkanımız başta olmak üzere Yönetim Kurulumuza. Üyelerimize, KTSYD Başkan ve yöneticilerine, tedarikçilerimize kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. 1999 Düzce depreminde de TSYD’nin aynı duyarlılığı sergileyerek bize umut ve moral kaynağı olduğu anları kesinlikle unutmamız mümkün değil. Kalbi şükranlarımı arz ediyorum” dedi


Editör: E. TAYHAN