“DÜZCE SEVDALILARI...” RAMAZAN’A HAZIR

Dernek Başkanı Reşit Kurt, dernek olarak yardımlaşma anlayışının mübarek ramazan ayında büyük artış gösterdiğini belirterek yardımseverleri ve yardıma muhtaçları derneğe davet etti.

“DÜZCE SEVDALILARI...”  RAMAZAN’A HAZIR
24.03.2023 - 14:57
Güncelleme 24.03.2023 - 16:37
575
1

“Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, dernek olarak yardımlara devam edildiğini belirterek “Yardım yapmak isteyenler Derneğimizi arayarak yardıma muhtaç kesimlere ulaşmalarına katkı sağlayabiliriz” dedi. 

Mübarek ramazan ayına girmemizle birlikte yardım teşkilatları ve yardımseverler arasındaki diyalog ve dayanışma adeta zirve yapıyor. “Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği” de bunlardan biri… Dernek yardımseverlerle yardıma muhtaç kesimi buluşturmaya aralıksız devam ediyor.

  Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, dernek olarak yardım ve dayanışma azmi içinde çalışmalarına devam ettiklerini belirterek “Yardıma muhtaç ve yardımseverleri buluşturmanın azmi ve kararlılığı içindeyiz. Mübarek ramazan ayı bir anlamda buna fırsat ve imkan sunuyor. Yardıma muhtaç ve yardımseverleri, hayırseverleri gönül birliği ve dayanışma ortamı içinde buluşturma göreev ve sorumluluğumuz bu mübarek ayda daha da fazlalaşıyor. Kapımız herkese ve herkesime açık” dedi.

Başkan Kurt:”Hayırsever insanlarımız oldukça bizlerde bu iyilik yolunda daha da çok kalbe dokunacağımıza inanıyoruz. Sizler hayır işi söylersiniz ama onların başka isimleri de var. ‘Sayenizde  çocuğumun karnını doyurabildim, çok şükür ilacımı alabildim, bebeğimi giydirebildim’ diyenler  gibi…Hoşgörü Yardımlaşma dayanışma ve paylaşma duygularının pekiştiği on bir ayın sultanı Ramazan ayının hanelerimize bereket  mutluluk sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.


Editör: E. TAYHAN